Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Visles op basisschool de Rietdijk

terug naar overzicht

Vrijdag, 1 juni 2018


17 kinderen van de Rietvink kregen van een vismeester van SZN een theorieles. Na de theorieles werd er eerst geluncht. Daarna op de fiets naar de Achter Emer. De vismeester met zijn twee helpers en driemannen van DBH hielpen de vismeester door de hengels op te tuigen en klaar te leggen aan de waterkant. Maden werden uitgedeeld en de kinderen konden gaan vissen. Er werd af en toe een blankvoorn gevangen van zo’n 10 cm. Een meisje had of een grote brasem of een karper aan de lijn. Helaas ging deze door het kleine haakje aan de lijn zijn eigen weg en de vis trok zich los. Dat was natuurlijk heel spannend voor zowel het meisje als de leiding die erbij stond. Mooi weer zorgde voor een fijne en ontspannende middag. 

 Aad v.d. Linden